BRAMY GARAŻOWE DĘBICA

BRAMY GARAŻOWE

Oferujemy Państwu bramy garażowe wraz montażem. W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe segmentowe i rolowane. Do bram zakładamy automatykę wiodących firm, NICE oraz Somfa, które są wyjątkowym połączeniem codziennego komfortu, cichej pracy i najwyższej jakości gwarantującej lata bezawaryjnego użytkowania. Zapewniamy bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo oraz rzetelne wykonanie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 

Bramy garażowe w naszej ofercie wyróżniają się:

  • Trwałością – wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu bramy garażowe są niezwykle stabilne i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, deszcz czy grad.
  • Izolacją termiczną – bramy dzięki dobrej izolacji termicznej zapewniają odpowiednią temperaturę wewnętrzną garażu. Zimą chronią przed mrozem, natomiast podczas letnich, upalnych dni gwarantują przyjemny chłód.
  • Wygodą użytkowania – wszystkie bramy garażowe dostępne w naszej ofercie wyposażone są w system automatycznego otwierania, co jest znacznym udogodnieniem podczas parkowania pojazdu.

 

Rodzaje bram garażowych

  • Bramy garażowe uchylne – jeżeli cenią Państwo proste i sprawdzone rozwiązania, bramy garażowe uchylne będą doskonałym wyborem. Ten rodzaj bram cieszy się największą popularnością na rynku. Charakteryzują się przede wszystkim prostotą oraz solidną konstrukcją, są także wyposażone w liczne mechanizmy zabezpieczające oraz dodatki, które ułatwiają funkcjonowanie bramy.
  • Bramy garażowe roletowe – tego typu bramy wyróżniają się rodzajem napędu, w jaki są wyposażone. Kurtyna bramy podczas składania nawija się na wał i porusza się wzdłuż bocznych prowadnic. Dzielimy je na stalowe i aluminiowe. Wykorzystywane są bardzo często w przemyśle, chroniąc bramy wjazdowe większych obiektów np. hali, nie zajmując przestrzeni pod sufitem.
  • Drzwi garażowe segmentowe – wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wpływają na trwałość i termiczność oraz odporność na korozje.
  • Drzwi garażowe rozwierane – to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy. Na niską cenę wpływa przede wszystkim fakt, że konstrukcja bramy jest bardzo prosta. Jest to solidne i niezawodne zabezpieczenie garażu.

Montaż i doradztwo – zaufaj specjalistom!

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta, dlatego oprócz rzetelnego wykonania i szerokiego wyboru oferujemy również montaż wszystkich naszych produktów. Dzięki doświadczonemu zespołowi nie będą Państwo musieli obawiać się, że któryś z elementów bramy zostanie umieszczony w nieodpowiedni sposób. W przypadku pytań lub trudności w podjęciu decyzji, który z naszych produktów będzie dla Państwa odpowiedni, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, które rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy również do skorzystania z opcji pomiaru, który wykonamy dla Państwa bezpłatnie.