DRZWI WEWNĘTRZNE DĘBICA

DRZWI

Współcześni klienci cenią sobie wysoki standard oraz trwałość produktów, jakie wykorzystują do wykończenia swojego domu. Jednym z etapów podczas tworzenia nowego wnętrza jest wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych, które odgrodzą od siebie poszczególne pomieszczenia. Drzwi wyznaczają granicę między poszczególnymi etapami naszego dnia. Pozwalają na odgrodzenie od siebie strefy snu, pracy czy rozrywki.

Jakie są cechy idealnych drzwi?

  • trwały i solidny materiał z jakiego są wykonane,
  • szczelność,
  • wygłuszenie
  • wygląd.

W dzisiejszym świecie indywidualność to cecha każdego. Powtarzalność jest niedopuszczalna. Tylko oryginalność jest w modzie. Właśnie dlatego nasza oferta zawiera całą gamę kolorów i wzorów drzwi od  czołowych producentów na polskim rynku.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne nie tylko odgradzają od siebie poszczególne pomieszczenia, ale również nadają charakter aranżacji całego mieszkania lub domu. Odpowiednio dobrane drzwi są kluczem do spójnej, stylowej całości. Oferujemy szeroki wybór w zakresie form wykończenia, wymiarów, kolorów czy materiałów, z których produkt został stworzony. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie najlepszej dla siebie opcji, która będzie odpowiadała na Państwa potrzeby oraz nada indywidualny charakter każdemu pomieszczeniu.

Wybierz styl dla siebie!

Aktualne trendy stawiają na naturalność i prostotę. Standardowe kolory zdecydowanie wyróżniają się na tle palety barw. Właśnie dlatego warto wybrać klasyczne drzwi wewnętrzne, które nie przyćmią pozostałej części domu, dopasowując się do aranżacji mieszkania.

Wybierając drzwi wewnętrzne warto zastanowić się, jaką funkcję będzie pełnić pomieszczenie, w którym mają się one znajdować. Drzwi z przeszkleniami doskonale sprawdzą się w strefie dziennej, która jest dostępna nie tylko dla domowników, ale także gości. Światło przepuszczane przez szkło rozświetli nawet najbardziej ponure wnętrze, dodatkowo zaznaczając granice pomiędzy pokojami. W przypadku pomieszczeń, w których potrzebujemy intymności, takich jak sypialnia czy łazienka, najlepszym wyborem będą drzwi pełne, o dobrych właściwościach tłumiących dźwięk. Takie rozwiązanie pozwoli domownikom oraz gościom czuć się swobodnie.

Wybierając drzwi wewnętrzne warto zwrócić uwagę na to, aby były one skomponowane z kolorem ścian oraz rodzajem podłogi w mieszkaniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasza firma to niekwestionowany specjalista w zakresie dystrybucji oraz montażu wysokiej klasy drzwi wewnętrznych, w tym także szklanych, drzwi przesuwnych. Oferowane przez nas rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta. Jako profesjonaliści zawsze staramy się sprostać Państwa wymaganiom. Współpracujemy z czołowymi producentami na polskim rynku, którzy oferują szeroki asortyment, zaspokajając każdą potrzebę klienta. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru drzwi, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, a nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości.