MOSKITIERY DĘBICA

MOSKITIERY

Okna odpowiadają za ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, natomiast jakie są sposoby na ochronę wnętrza domu przed nieproszonymi owadami i insektami, które dostają się do środka, kiedy uchylamy okno aby przewietrzyć pomieszczenie?

Oferujemy moskitiery o wysokim standardzie, wykonane z trwałego materiału, który ochronią Twój dom przed insektami oraz pozwolą zachować estetyczny wygląd Twojego mieszkania. Odporne na uszkodzenia fizyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Moskitiery to siatki instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem. W dzisiejszych czasach dostępne są różnorodne formy moskitier. Użytkownik ma możliwość wyboru zarówno koloru, wielkości czy po prostu designu. Zaprojektowane w taki sposób, aby nie ograniczać przepływu światła do wnętrza domu. Pasują zarówno do okien plastikowych czy drewnianych. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor, który będzie idealnie komponować się z resztą. Są  bardzo proste, uniwersalne i łatwe w samodzielnym montażu. Za pomocą odpowiednich mocowań, nie uszkodzisz okien i ochronisz dom przed insektami podczas letnich wieczorów. Będziesz mógł spędzić noc przy otwartym oknie, bez obaw o nieproszonych gości, który uniemożliwią spokojny sen Tobie i Twojej rodzinie.

Zalety moskitier:

  • Ochrona przed insektami i owadami
  • Ochrona przed zanieczyszczeniami z zewnątrz
  • Dostosowanie odpowiednich wymiarów do drzwi czy okien
  • Uniwersalność
  • Prosty montaż i demontaż (np. na czas zimy)
  • Wyjątkowo proste użytkowanie
  • Różnorodny wachlarz kolorów
  • Design dla każdego
  • Siatka nadaje się do montażu we wszystkich oknach PCV i drewnianych
  • Siatka nie ogranicza widoczności i przepływu światła do wnętrza

Na czym to polega?

Moskitiery przeznaczone są zarówno do montażu na oknach jak i drzwiach. Na ramę okna naciągnięta jest siatka i zaczepiona za pomocą haków. Moskitiera drzwiowa to zdecydowane ułatwienie dla domowników, którzy chcą ochronić swój dom przed zanieczyszczeniami i  insektami. Siatka osadzona jest w futrynach, którą mocuje się we wnęce drzwi. Aby montaż przebiegał bezproblemowo, należy przeprowadzić dokładny pomiar drzwi oraz okien. Do dużych przeszklonych drzwi balkonowych czy tarasowych stosowana jest moskitiera przesuwna, która jest bardzo prosta w obsłudze, a jej wygląd nie szpeci okna.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Nasza oferta posiada moskitiery do wszystkich typów okien. Zapraszamy do umówienia się na darmowy i niezobowiązujący pomiar oraz wycenę!