ROLETY ZEWNĘTRZNE DĘBICA

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Są to masywne rolety, które odpowiadają za ochronę wnętrza domu. Mają solidną konstrukcję, dzięki której odporne są na działanie zmiennych warunków pogodowych, takich jak wiatr, deszcz czy słońce. Rolety zewnętrzne dzięki solidnej konstrukcji są doskonałym zabezpieczeniem domu przed włamaniami. Materiał z jakiego są wykonane jest trwały i odporny na zniszczenia.

Rolety zewnętrzne stają się coraz popularniejsze – wykorzystywane są nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w biurach w centrum miasta czy mniejszych lokalach usługowych. Rolety wpasowują się zarówno we wnętrza utrzymane w stylu nowoczesnym, jak i te urządzone klasycznie. Dostępne są w różnorodnej kolorystyce, dlatego stanowią nie tylko ochronę okna, ale również są stylowym elementem aranżacji.

Rolety zewnętrzne zapewniają wysoki komfort użytkownikom. Są zaprojektowane w taki sposób, aby obsługa była prosta i nie wymagała użycia zbyt dużej siły. Mimo ciężkiego i masywnego materiału z jakiego są wykonane, podczas regulacji użytkownik nie odczuwa nadmiernej ciężkości, co jest zdecydowanym udogodnieniem, zwłaszcza dla osób starszych.

Rolety zewnętrzne – dlaczego są świetnym wyborem?

 • Zabezpieczenie wnętrza przed wandalizmem i włamaniem. Mają więc Państwo pewność, że dom jest dobrze chroniony i że potencjalni włamywacze nie będą w stanie podejrzeć, co jest w środku.
  • Ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem i nasłonecznieniem. W lecie słońce szybko i łatwo dostaje się do wnętrza domu. Rolety zewnętrzne skutecznie zabezpieczą pokoje przed niepotrzebnym nagrzewaniem.
  • Doskonała izolacja akustyczna i termiczna. Powoduje to znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej, a ponadto otwory okienne i elewacja są zabezpieczone przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi m.in.: przed gradem, deszczem, śniegiem, porywistym wiatrem. Wszystko to jest możliwe dzięki wysokiej jakości materiałów, z których wykonane są nasze rolety.
  • Szerokie zastosowanie. Bogata gama kolorystyczna oferowanych rolet zewnętrznych pozwala na idealne dopasowanie ich do zarówno nowoczesnych, jaki tradycyjnych obiektów architektonicznych.
  • Zastosowanie automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru i czuwania. Ponadto czujniki można podłączyć także do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem. Pozwalają zaprogramować rolety tak, aby podnosiły się i opuszczały również podczas nieobecności właścicieli. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele rolet zewnętrznych. Posiadamy:
  • rolety elewacyjne,
  • rolety zewnętrzne naokienne,
  • rolety podtynkowe

Funkcjonalność i styl w jednym

W szerokim asortymencie oferowanym przez nasz sklep znajdą Państwo wysokiej jakości rolety zewnętrzne, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki trwałym materiałom, z których zostały stworzone, skutecznie ochronią każde okno, a szeroki wybór w zakresie kolorów i wzorów pozwoli na dopasowanie najlepszej dla siebie opcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.